Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Charakterystycznym elementem skóry dojrzałej są oczywiście zmarszczki, które stanowią oznakę procesu starzenia się. Cera dojrzała wymaga zatem odpowiedniej, regularnej pielęgnacji. Nie zawsze jednak wystarczające okażą się typowe, domowe sposoby pielęgnacyjne. W wielu przypadkach pomocne może okazać się skorzystanie ze specjalnych zabiegów kosmetycznych dla cery dojrzałej. Takie zabiegi oferuje między innymi gabinet kosmetyczny kraków.

Zabiegi dla skóry dojrzałej mają na celu przede wszystkim jej odmłodzenie, a więc poprawę wyglądu i kondycji, głównie poprzez przywrócenie elastyczności oraz odpowiedniego napięcia. Efektem takich zabiegów pielęgnacyjnych jest również skuteczne wygładzenie zmarszczek, co dla wielu kobiet okazuje się bardzo zbawienne. Jeżeli zależy nam na satysfakcjonujących oraz trwałych efektach, należy postawić na serię, regularnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest tak zwana mikrodermabrazja, a więc zabieg aktywujące skórę do odnowy, pozwalający na jej wygładzenie oraz zniwelowanie wszelkich przebarwień. Szczególnie polecane są również specjalne peelingi przeznaczone dla skóry dojrzałej. Ich zadaniem jest przywrócenie skórze jędrności i gładkości. Jeszcze innym zabiegiem, wykonywanym w ramach pielęgnacji skóry dojrzałej jest tak zwane fotoodmładzanie, a więc zabieg laserowy, który skuteczne usuwa zmarszczki i wszelkie przebarwienia.

W gabinetach kosmetycznych wykonuje się również mezoterapię bezigłową, która minimalizuje zmarszczki, a także rozjaśnia skórę. Polecane są także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z takich zabiegów są między innymi zastrzyki z botoksu, które pomagają w skutecznej redukcji zmarszczek, zwłaszcza w górnej części twarzy. Innym zabiegiem jest również kwas hialuronowy, który stosuje się w ramach redukowania bruzd zlokalizowanych w okolicy nosa oraz warg. Kwas hialuronowy stosuje się również w celu powiększania ust.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności