Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Skóra znajdująca się wokół oczu jest najbardziej wrażliwa i delikatna. To na niej właśnie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia oraz zmęczenia. Do oznak takich zaliczyć należy przede wszystkim cienie oraz zmarszczki mimiczne. Medycyna estetyczna kraków oferuje nam pewne zabiegi zmierzające do zredukowania cieni pod oczami, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Jednym z takich zabiegów jest tak zwana mezoterapia.

Mezoterapia jest nowoczesnym zabiegiem, polegającym na stosowaniu do środka skóry różnorodnych substancji rewitalizujących. Do substancji takich zalicza się przede wszystkim różnego rodzaju witaminy, przeciwutleniacze oraz aminokwasy. Zabieg ten pozwala na skuteczne poprawienie wyglądu oraz kondycji skóry. Możliwe jest także jej odpowiednie nawilżenie. Po mezoterapii następuje również spowolnienie procesów starzenia się skóry, a także redukcja zmarszczek występujących pod oczami.

Dla osiągnięcia możliwie najlepszych efektów zabiegu, konieczne jest powtórzenie kilku jego serii. Jeden zabieg trwa około 30-40 minut. Mezoterapia okolic oczu to idealny sposób na zredukowanie nieestetycznych cieni po oczami, z którymi walczy ogromna grupa kobiet. Prowadzi ona do poprawy krążenia skórnego oraz zwiększenia elastyczności skóry. Jedną z substancji stosowanych podczas mezoterapii jest popularny kwas hialuronowy, który prowadzi do właściwego nawodnienia skóry. W skład substancji wstrzykiwanych w ramach mezoterapii wchodzą również przeciwutleniacze, które hamują rozwój wolnych rodników, przyczyniając się tym samym do spowolnienia procesów starzenia się skóry. Niezwykle ważne są także flawonoidy, które przyczyniają się do wzmocnienia ściany naczyń krwionośnych.

Cienie pod oczami to z całą pewnością widok mało estetyczny, stanowiący poważny problem, zwłaszcza wśród kobiet. Mezoterapia to doskonałe rozwiązanie pozwalające na skuteczną walkę z tymi cieniami. Dzięki mezoterapii w znacznym stopniu poprawia się wygląd oraz kondycja delikatnej skóry znajdującej się wokół oczu.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności