Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Kobiety często narzekają na zbyt małą ilość włosów na głowie. Wraz z mijającym wiekiem, chciałybyśmy zwiększyć ich objętość, tak, aby prezentowały się idealnie. Z upływem czasu, jak wiadomo, włosy zaczynają wypadać, kruszyć się z powodu zbyt dużej i częstej ilości zabiegów na nich dokonywanych. Mała ilość włosów stanowi poważny problem. Jak się okazuje, istnieje kilka sprawdzonych sposobów na to, aby nasza fryzura odzyskała dawny wygląd i nabrała nieco nowego wymiaru.

Pierwszym sposobem na zwiększenie objętości włosów jest ich wycieniowanie. Warto postawić na krótko wystrzyżoną górę - z całą pewnością zabieg ten doda włosom objętości, a także sprawi, że nasza fryzura będzie wyglądała nieco bujniej. Jeśli stawiamy na grzywkę, musimy zadbać o to, aby była ona długa i zaczesana na bok - musi tworzyć spójną całość z resztą fryzury. Należy zdecydować się albo na włosy bardzo krótkie, albo na sięgające linii brody. Im będziemy mieć dłuższe włosy, tym większy ciężar wywołujący efekt włosów cienkich i przyklapniętych.

W przypadku, kiedy narzekamy na zbyt małą ilość włosów, absolutnie nie możemy decydować się na jednolitą ich barwę, a już na pewno nie w ciemnych odcieniach. Warto postawić więc na delikatne i rozświetlające pasma. Dzięki takiemu trikowi nasza fryzura nabierze wielowymiarowości. Wiele pań decyduje się także na loki w celu optycznego zwiększenia objętości włosów. Warto zdecydować się na trwałą ondulację. Tapirowanie włosów także okaże się korzystne, jednakże musimy pamiętać o tym, aby nie robić tego zbyt często - może to bowiem doprowadzić do zniszczenia naszych włosów. W przypadku średniej długości włosów warto postawić na tak zwany styling, a więc metodę unoszenia włosów u ich nasady. Wiele kobiet decyduje się także na modny ostatnio zabieg zagęszczania włosów - jest to jednak możliwe w przypadku zdrowych i mocnych włosów naturalnych.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności