Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Laserowe usuwanie trądziku cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat. O ile do pewnego czasu na szeroką skalę stosowane były leczenie za pomocą środków doustnych, o tyle na chwilę obecną zastosowanie w terapii lasera jest o wiele bardziej skuteczne, ponieważ nie wiąże się ze skutkami ubocznymi. Laser można stosować zarówno w przypadku trądziku młodzieńczego, jak i w przypadku problemów skórnych występujących po 30 roku życia.

Laserowe usuwanie trądziku polega na przykładaniu do skóry głowicy emitującej światło. Wiązka bezpośrednio działa na krostki oraz na grudki, które objęte są stanem zapalnym. Zabieg ten jest bezbolesny i bardzo skuteczny. Niekiedy może wiązać się on z pewnym bólem – wówczas stosowane jest znieczulenie miejscowe. Są to jedna bardzo rzadkie sytuacje. Po zabiegu na twarzy pojawiają się delikatne siniaki lub obrzęk – objawy te utrzymują się z reguły przez kilka dni. Warto zastosować wówczas specjalną pielęgnację skóry, co pozwoli na jej znacznie szybszą regenerację.

Wiele pacjentów pyta o cenę takiego zabiegu. Jego cena waha się w granicach od 300 do nawet 1500 zł. Przed poszukiwaniem konkretnych usług warto sprawdzić, gdzie ceny są najbardziej opłacalne – oczywiście z zachowaniem wysokiej jakości zabiegów. W tym celu warto wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład medycyna estetyczna kraków i kierować się rekomendacjami, zwłaszcza ze strony pacjentów, mających okazję skorzystać z konkretnych usług.

Z całą pewnością można stwierdzić, że laser należy obecnie do najbardziej skutecznych i najczęściej stosowanych metod leczenia różnego rodzaju problemów skórnych. Jest niezwykle skuteczny w ramach leczenia uciążliwego trądziku. Laser stymuluje skórę do odnowy i prowadzi do jej lepszego wyglądu. Wyraźna poprawa skóry jest widoczna już po kilku, pierwszych zabiegach. Laserowe usuwanie trądziku jest na chwilę obecną bardziej polecane, niż stosowanie kuracji, polegającej na długotrwałym przyjmowaniu środków doustnych.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności