Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna dla każdego, kto dba o zachowanie dobrego wyglądu. Takich osób jest coraz więcej. Obecnie również coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabiegi, których celem jest poprawa wyglądu skóry. Bardzo popularnym sposobem, pozwalającym osiągnąć ten właśnie cel są różnego rodzaju pillingi. Można wśród nich wymienić na przykład pilling migdałowy. Zabieg ten można stosować do skóry różnego typu. Warte podkreślenia jest to, że mogą go stosować również osoby ze skórą wrażliwą, ponieważ w przeciwieństwie do różnych innych stosowanych w takich celach kwasów nie powodu podrażnień. Pilling migdałowy jest szczególnie polecany tym, którzy mają problem z fotostarzeniem, zmianami trądzikowymi, plamami i innymi przebarwieniami, ostudą, jak również nadmiernym przetłuszczaniem się skóry i łojotokowością. Dzięki zastosowaniu pillingu migdałowego stan skóry ulega dużej poprawie. Przebarwienia zostają usunięta a koloryt wyraźnie się poprawia, znikają drobne zmarszczki, obniżony zostaje poziom produkcji sebum.

Potwierdza to dość duża liczba zadowolonych klientów, którzy cieszą się z decyzji o wykonaniu tego pillingu. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania odnośnie tego zabiegu. Wśród nich można wymienić reakcje alergiczne, podrażnienia, opryszczkę, ciężkie postacie trądziku, duża ilość znamion barwnikowych, przerwanie naskórka lub choroby autoimmunologiczne. Pilling migdałowy można wykonać w wielu salonach kosmetycznych, dlatego nietrudno jest znaleźć takie miejsce w jakimkolwiek większym mieście. Czas wykonywania pillingu migdałowego trwa około pół godziny. Niezbędne jest jednak zastosowanie serii takich zabiegów. Tego typu czynności upiększające cieszą się bardzo dużą popularnością i zapewne w najbliższym czasie sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Wbrew pojawiającej się czasem krytyce takiego sposobu myślenia, atrakcyjny wygląd nadal pozostaje bardzo ważny dla wielu osób. Nierzadko pomaga on osiągnąć sukces, a przede wszystkim wpływa na samopoczucie i pewność siebie.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności