Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Depilacja jest czynnością, która zajmuje dość dużo czasu. Większość dostępnych aktualnie metod wymaga częstego ich powtarzania, bowiem osiągnięty dzięki nim efekt jest tylko krótkotrwały. Kolejnym problemem jest fakt, że metody które umożliwiają pozbycie się niechcianego owłosienia na dłuższy czas są bolesne. Istnieje jednak sposób, który pozwala pozbyć się niepożądanych włosów na stałe. Jest nim depilacja laserowa. Zabieg ten można wykonać wyłącznie w gabinetach kosmetycznych. Polega ona na usunięciu owłosienia za pomocą wiązki lasera. Przenika ona w głąb skóry, niszcząc włosy wraz z cebulkami i korzeniami. Wadą tej metody jest jej wysoka cena, która sprawia, że nie wszyscy mogą sobie na taki zabieg pozwolić. Próbując ustalić cenę usunięcia owłosienia za pomocą metody laserowej warto wziąć pod uwag fakt, że często konieczne jest wykonanie dodatkowych zabiegów, w celu pozbycia się tych włosów, które przetrwały pierwszą depilacje laserową.

Mimo dość wysokiej ceny zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród kobiet. Nic w tym dziwnego, ponieważ możliwość pozbycia się na stałe znienawidzonego owłosienia jest bardzo kusząca. Z pewnością trudno byłoby znaleźć kobietę, której regularna depilacja sprawia przyjemność. Dla większości z nich, podobnie jak dla tych mężczyzn, którzy usuwają owłosienie z pewnych partii ciała, zabiegi takie są męczące i czasochłonne. Poza tym depilacja laserowa jest uznawana za bezpieczną metodę depilacji, dlatego nie ma powodów to tego, żeby obawiać się jej negatywnego wpływu na nasz organizm. Oczywiście, podobnie jak i przy innych zabiegach istnieją pewne przeciwwskazania, które należałoby poznać, pragnąc poddać się depilacji laserowej. Ilość salonów kosmetycznych, w których można wykonać ten zabieg jest dość dużą. Warto jednak zapoznać się najpierw z ofertami poszczególnych miejsc i wymaganymi przez nie stawkami finansowymi. Należy również zwrócić uwagę na to, czy miejsce do cieszy się pozytywną opinią wśród klientów salonów kosmetycznych.

Na zabiegi depilacji laserowej zapraszamy do Instytutu Medycyny Estetycznej - MEDestetis

instytut medycyny estetycznej medestetis

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności