Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Zabiegi, pozwalające zachować ładny i młody wygląd cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz częściej korzystają z nich nie tylko kobiety, lecz również mężczyźni. Żyjemy bowiem w czasach, kiedy atrakcyjny wygląd i młodość są bardzo pomocne w osiągnięciu sukcesu w różnych dziedzinach. Jest również coraz większa liczba zabiegów, które maja pomóc w osiągnięciu celu ładnego wyglądu. Jednym z nich jest mikrodermabrazja. Zabieg ten polega na ścieraniu warstw martwego naskórka poprzez zastosowanie strumienia mikrokryształów. Wykonuje się ją od lat osiemdziesiątych. Warto wspomnieć, że istnieje kilka sposobów mikrodermabrazji. Pierwszy z nich to mikrodermabrazja diamentowa, która polega na ścieraniu martwego naskórka za pomocą głowic diamentowych. Stosuje się ją przede wszystkim w przypadku skóry wrażliwej lub alergicznej. Kolejna metoda to mikrodermabrazja korundowa. Polega ona na złuszczaniu naskórka za pomocą mikronizowanych kryształów tlenku glinu. Jednocześnie wpływa na stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

Ostatni rodzaj to mikrodermabrazja tlenowa, która złuszcza martwy naskórek łącząc w sobie tlen i sól fizjologiczną. Istnieje dość dużo wskazań do wykonania zabiegu mikrodermabrazji. Najczęściej zaleca się je osobom, które mają problem z fotostarzeniem się skóry. Często zaleca się ją również jako metodą zwalczania trądziku, jak również wynikających z niego blizn. Kolejna przyczyna to bielactwo nabyte, które charakteryzuje się powstawaniem odbarwionych płatów skóry. Mikrodermabrazja pozwala również osiągnąć poprawę w przypadku problemów z rozstępami. W celu uzyskania dobrego wyniku leczenia należy wówczas wykonać serię od dziesięciu do dwudziestu zabiegów. W przypadku mikrodermabrazji występują pewne przeciwwskazania, dlatego przed wykonaniem takiego zabiegu należy się z nimi zapoznać, aby wyeliminować istniejące ryzyko. Mikrodermabrazja jest zabiegiem cieszącym się bardzo dużą popularnością, ponieważ umożliwiła już wielu osobom osiągnięcie znacznej poprawy wyglądu ich skóry.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności