Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Z reguły niewielką uwagę zwracamy na odpowiednią pielęgnację ust, mimo iż jest ona niezwykle ważna i w znacznej mierze decyduje o wyglądzie naszej twarzy. Odpowiednio pielęgnowane usta stanowią naszą wizytówkę. Zanim zdecydujemy się na nałożenie pomadki lub błyszczyku na usta, powinniśmy zadbać o to, aby były one odpowiednio nawilżone i jędrne. Taka pielęgnacja przyczyni się również do tego, że nasz makijaż będzie bardziej efektowny, a także bardziej trwały. Warto pamiętać o tym, że skóra na ustach jest niezwykle cienka, w związku z czym nie trudno o jej szybkie przesuszenie. Usta zbyt suche nie prezentują się dobrze, a poza tym trudno nałożyć na nie szminkę, na przykład w modnym kolorze czerwieni. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasze usta prezentowały się pięknie, musimy zadbać o ich odpowiednią pielęgnację.

Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że usta również potrzebują peelingu. Najlepiej używać w tym celu specjalnych kosmetyków lub spróbować domowych sposobów. Jednym z najbardziej popularnych sposobów domowych jest wykorzystanie gruboziarnistego cukru. Naskórek zostaje w ten sposób wygładzony, poprawia się również naturalny odcień ust. Podobny peeling można zastosować z wykorzystaniem szczoteczki do zębów. Należy pamiętać również o systematycznym aplikowaniu na usta różnego rodzaju preparatów nawilżających oraz regenerujących. Dobrze, aby preparaty te zawierały w swoim składzie witaminę C, oleje roślinne, a także wosk pszczeli. Idealnym, naturalnym preparatem na usta okaże się miód.

Zbawiennym środkiem na usta jest także kwas hialuronowy, który występują w organizmie człowieka. Wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się jednak, co skutkuje gorszą kondycją oraz wyglądem skóry. Jeżeli zależy nam na poprawie wyglądu naszych ust, można skorzystać ze specjalnych zabiegów medycyny estetycznej, które wykorzystują tak zwane wypełniacze, zawierające kwas hialuronowy. Takie zabiegi oferuje nie jeden gabinet kosmetyczny kraków. Kwas hialuronowy to nie tylko doskonały sposób na powiększenie ust, lecz także na ich odpowiednie nawilżenie oraz wygładzenie. Z takich zabiegów korzysta coraz większa liczba kobiet.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności