Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Aktualnie istnieje bardzo dużo zabiegów, które mają na celu zapewnić skórze atrakcyjny wygląd. Często stosuje się je w celu wyeliminowania zmian, spowodowanych upływem czasu. Jednym z najpopularniejszych sposobów poprawy stanu skóry jest mezoterapia. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w skórę odpowiednich substancji leczniczych. Istnieje jednak inny sposób jego wykonania, który z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy boją się igieł. Mezoterapia bezigłowa polega na wprowadzeniu wspomnianych substancji w głąb skóry za pomocą fal radiowych. W rezultacie zabieg jest bardziej przyjemny, ponieważ nie wiąże się z koniecznością wkłuwania igły. W mezoterapii wykorzystuje się przede wszystkim kwas hialuronowy. Do niedawna w kosmetyce pozyskiwano go na przykład z grzebieni kogucich. Od jakiegoś czasu coraz popularniejsze są natomiast metody biotechnologiczne. Zabieg mezoterapii wykorzystuje się między innymi w celu poprawy wyglądu dłoni lub okolic oczu. Skóra tej partii ciała starze się bowiem dość szybko, dlatego wiele osób pragnie poprawić jej wygląd.

Zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród kobiet. Mezoterapia wpływa również na rozbijanie komórek tłuszczowych, dlatego wykorzystuje się ją jako metodę walki ze zbędnymi kilogramami. Bywa ona również pomocna jako środek wpływający na pobudzenie wzrostu włosów. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów istnieje kilka przeciwwskazań do wykonywania mezoterapii. Wśród nich można wymienić na przykład alergię, cukrzycę, opryszczkę, silne unaczynienie skóry, przyjmowanie leków przeciwnowotworowych lub przeciwzakrzepowych i ciąże. W przypadku wątpliwości co do bezpieczeństwa tego zabiegu w swoim stanie zdrowia, należy skonsultować się z lekarzem albo z osobą wykonującą mezoterapię. Zabiegi tego typu cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ coraz więcej osób jest zainteresowanych tym, żeby zapewnić sobie młody wygląd przez jak najdłuższy czas. W tym celu gotowi są wypróbować różne metody, które mają szansę to umożliwić.

Z zabiegów mezoterapii można skorzystać np w Instytucie medycyny estetycznej MEDestetis

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności