Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Aktualnie pojawia się coraz więcej metod, mających na celu zapewnić człowiekowi ładny wygląd. Jest to związane z panującym kultem atrakcyjności i młodości. Peelingi były znane i stosowane od bardzo długiego czasu. Dopiero niedawno jednak pojawił się ich nowy rodzaj, mianowicie peeling kawitacyjny. Wiele osób słysząc tę nazwę zastanawia się, na czym taki zabieg polega. Jest on wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia, tak zwanego skin cleaner’a, wytwarzającego ultradźwięki. Jego zadaniem, podobnie jak i podczas każdego innego peelingi jest usunięcie martwego naskórka. Zdaniem zwolenników tego zabiegu jest on lepszy niż tradycyjne peelingi, ponieważ umożliwia dodarcie do głębszych partii skóry, dzięki wykorzystaniu technologii ultradźwiękowej. Peeling kawitacyjny jest również stosowany w celu pozbycia się trądziku. Poleca się go również tym osobom, które mają problem ze zmarszczkami, cellulitem, przeprawieniami, oraz zniszczeniami skóry wywołanymi paleniem tytoniu.

Pierwszy etap zabiegu polega na eliminacji martwego naskórka, natomiast drugi na usunięciu szkodliwych substancji z organizmu. Peeling kawitacyjny zyskał już bardzo szerokie grono zwolenników, którzy są zadowoleni z osiągniętych dzięki niemu efektów i przekonują o jego doskonałej skuteczności. Wśród najczęstszych zalet podaje się między innymi wygładzenie skóry, zniknięcie przebarwień i wzrost produkcji kolagenu, który jest bardzo ważny dla młodego wyglądu skóry. Dodatkową zalet pillingu kawitacyjnego jest jego niska cena. Wbrew obawom niektórych osób nie jest do duży wydatek. Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do tego zabiegu. Nie zaleca się go przede wszystkim osobom z niewydolnością krążenia, gorączką, nowotworami, rozrusznikiem serca i w ciąży. Zapewne o tych przeciwwskazaniach informuje się każdego klienta przed zabiegiem, jednak warto jest samemu zdawać sobie sprawę z sytuacji, w których nie należy decydować się na peeling kawitacyjny. Zabieg ten można wykonać w wielu salonach kosmetycznych.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności