Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Masaż jest w ostatnich czasach coraz bardziej doceniany. Te osoby, które już go stosuję doskonale wiedza, jak poprawia się po nim nie tylko samopoczucie ale także stan zdrowia i funkcjonowanie całego organizmu. Prawidłowo wykonany masaż nie tylko działa na skórę ale także na cały organizm.

Przede wszystkim usuwa zrogowaciały naskórek i uelastycznia skórę. Poza tym wspaniale działa na mięśnie i znacznie zmniejsza ich napięcie.

Powoduje prawidłowe ukrwienie organizmu a tym samym odpowiednie dotlenienie do i odżywienie. Masaż jest doskonałym sposobem na pozbycie się wielu chorób i najróżniejszych dolegliwości. Jest także doskonałym sposobem na profilaktykę wielu schorzeń. Działa także pobudzająco w niedowładach. Jest wprost niezastąpiony w rehabilitacji nie tyko po urazach ale także po wielu chorobach. W ostatnich latach coraz bardziej docenia się jego znaczenie. Każdy prawidłowo wykonany masaż powoduje lepsze odżywienie i ukrwienie organizmu. Znacznie także przyspiesza krążenie limfy w organizmie, co powoduje pobudzenie do prawidłowej pracy gruczołów i znacznie przyspiesza przemianę materii.

Taki masaż działa także przeciwzakrzepowo. Dzięki odpowiednio wykonanemu masażowi można pobudzić do pracy nieczynne już naczynia włoskowate oraz zapewnić dopływ świeżej krwi do organizmu. Również doskonale wpływa on na przemianę materii oraz powoduje znaczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Autorem artykułu jest FizjoEkspert - gabinet fizjoterapii z Krakowa.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności