Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Pierwsze oznaki starości pojawiające się na twarzy to prawdziwa zmora wielu kobiet. Z chęcią zdecydowałybyśmy się na różnego rodzaju zabiegi odmładzające twarz, ale większość z nas wiąże z tym pewne obawy. Boimy się przede wszystkim tego, że zabiegi te są zbyt inwazyjne i nie do końca bezpieczne. Z pomocą przychodzi zatem medycyna estetyczna kraków jako doskonała alternatywa dla tych, którzy poszukują metod bardziej bezpiecznych i naturalnych.

Doskonałym sposobem na odmłodzenie twarzy jest także wana sculptra, a więc preparat wolumetryczny, którego zadaniem jest wygładzanie głębokich zmarszczek. Celem tego zabiegu jest pobudzanie tkanek twarzy do większej produkcji kolagenu. Efekt jest zatem jak najbardziej naturalny i bardzo skuteczny. Środek działa stopniowo, a rezultaty kwasu polimlekowego są widoczne dłużej, niż dwa lata. To wszystko sprawia, że zabieg ten cieszy się wciąż rosnącą popularnością.

Sculptra jest implantem wstrzykiwanym albo podskórnie albo śródskórnie. W implancie tym znajduje się kwas polimlekowy. Wykonuje się dwa lub trzy zabiegi w odstępach czasowych. Pierwsze, zadowalające już efekty są widoczne po upływie około sześciu tygodni. Po zabiegu konieczne jest także masowanie skóry, przez około pięć dni i pięc razy dziennie. Pozwoli to na uzyskanie jeszcze lepszych, a co najważniejsze: bardziej naturalnych efektów. Niebywałą zaletą tego zabiegu jest jeszcze fakt, że nie wiąże się on z okresem rekonwalescencji. Kwas polimlekowy stosuje się w ramach poprawy wyglądu twarzy poprzez likwidację zmarszczek, powiększenia objętości skóry, korekty okolic oczu, a także korekcji blizn. Zabieg sculptra jest zabiegiem naturalnym i bezpiecznym. Jego zastosowanie pozwala na pozbycie się objawów starzenia się skóry. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu, ważna jest jednak konsultacja lekarska. Ważne także, aby skorzystać z usług gabinetu posiadającego niezbędne do tego kwalifikacje.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności