Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Czym jest makijaż permanentny powinna wiedzieć każda napotkana kobieta. Zresztą, na taki makijaż bardzo wiele osób się decyduje. W czym tkwi taka jego popularność, że od razu wszyscy chcą go stosować na własnej jak to się mówi skórze? Dlaczego właśnie taki makijaż permanentny jest tak bardzo oczekiwanym makijażem przez kobiety? Odpowiedzi na te pytania są bardzo proste. Wiadomo, że makijaż permanentny ma wiele ciekawych funkcji, które decydują o jego użyteczności. Po pierwsze, jest to makijaż bardzo delikatny. Wbrew pozorom nie nakłada się go zbyt mocno, oczywiście w kontekście oddziaływania na skórę. Chodzi bowiem o to, że makijaż permanentny jest nakładany specjalną igłą, która przechodząc przez skórę wbija w jej wnętrze specjalny pigment, który zabarwia właśnie tą skórę w wybranym odcieniu. Wiadomo, że taki makijaż nie jest używany bez znieczulenia. Jeśli bowiem wbija się jakąś igłę w skórę naszej twarzy, to raczej wypadałoby, żeby była to ingerencja całkowicie bezbolesna, z zastosowaniem znieczulenia. Wbijanie bowiem pigmentu w okolice na przykład oczu, mogłoby być bardzo niewygodne dla pacjenta, nie będącego pod znieczuleniem. Makijaż permanentny ma też to do siebie, że jest kompatybilny z każdym rodzajem kobiecej urody.

Dziewczyny o przeróżnych twarzach mogą dzięki niemu podkreślić walory swej urody, a także nieco zakryć wszystkie niedoskonałości. Dzięki czemuś takiemu jak makijaż permanentny, nie trzeba wcale rezygnować z innych rodzajów makijażu. Ten rodzaj makijażu jest bowiem bardzo dobry w roli makijażu – bazy, czyli makijażu z którego mogą wychodzić jeszcze i inne zupełnie charakteryzacje. Makijaż permanentny jest więc swoistą podstawą, która może służyć jako baza wypadowa do dalszych działań w tymże kierunku. Dlatego więc z takiego makijażu może korzystać każda kobieta. Podsumowując więc, makijaż permanentny jest bardzo dobry dla osób, które cenią sobie wygodę, elastyczność w doborze makijażu i piękny wygląd. Taki makijaż potrafi nawet i odjąć lat, co jest wizualnie potwierdzone niejeden już raz.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności