Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Zabiegi stosowane w ramach pielęgnacji cery naczynkowej mają na celu niwelowanie rozszerzonych naczyń krwionośnych. Do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, jakie oferuje między innymi gabinet kosmetyczny kraków, można zaliczyć jono- oraz sonoforezę. Ich zadaniem jest wprowadzenie w głąb skóry tak zwanych substancji aktywnych, a więc witaminy K, bądź PP. Jonoforeza to zabieg, który wykorzystuje prąd elektryczny. Z kolei sonoforeza wykorzystuje działanie ultradźwięków.

Nieco droższym zabiegiem jest tak zwana metoda laserowa, która pozwala na zamknięcie nawet najdrobniejszych naczyń krwionośnych. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne pozwalają na skuteczną poprawę wyglądu oraz kondycji cery naczynkowej. W wielu przypadkach, zwłaszcza tych zaawansowanych, okazują się wprost zbawienne. Specjalistyczna pielęgnacja cery naczynkowej to jedno. Nie każda z nas zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak bardzo ważna jest odpowiednio dopasowana i wdrożona dieta. Należy zadbać przede wszystkim o odpowiednią suplementację witamin, których zadaniem jest wzmocnienie naczyń krwionośnych.

Jak zadbać o codzienną pielęgnację cery naczynkowej? Cery takiej nie powinno się myć gorącą wodą. Kosmetyki używane w ramach pielęgnacji cery naczynkowej powinny charakteryzować się działaniem uszczelniającym oraz wzmacniającym naczynia krwionośne. W kosmetykach takich powinny znajdować się następujące substancje: witamina K, C oraz PP, a także ekstrakt z arniki górskiej, czy ekstrakt z miłorzębu. Pośród domowych kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych powinny znaleźć się środki przeznaczone specjalnie do cery naczynkowej. Metoda laserowa okaże się niezwykle skuteczna w ramach zamykania nieestetycznych i uciążliwych pajączków. Mimo, iż zabieg ten jest kosztowny, warto na niego postawić, ponieważ przynosi bardzo zadowalające efekty. Z metody laserowej korzysta coraz więcej osób, szczególnie tych zmagających się z zaawansowanymi problemami skórnymi w ramach cery naczynkowej.

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności