Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Depilacja laserowa cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Jest ona bowiem doskonałym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia, które dla wielu osób jest prawdziwym koszmarem. Owłosienie w takich miejscach jak uszy, szyja, plecy czy klatka piersiowa nie wygląda estetycznie i rzuca się w oczy. Dlatego też "właściciele" bujnego owłosienia w miejscach dość nietypowych zwyczajnie wstydzą się go i z powodu jego posiadania czują się nieatrakcyjni. Tradycyjne metody usuwania owłosienia na niewiele się zdają, bowiem włosy tak czy inaczej odrastają. Depilacja laserowa z kolei daje wspaniałą możliwość pozbycia owłosienia raz na zawsze.

Zanim zostaniemy poddani zabiegowi depilacji laserowej, musimy przejść przez konsultację. W większości dobrych gabinetów kosmetycznych konsultacja taka jest bezpłatna. Kosmetolog w czasie tego swego rodzaju wywiadu sprawdzi, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. My zaś w tym czasie możemy sprawdzić kosmetologa, tj. jego wiedzę, kompetencje, mamy pełne prawo zapytać o doświadczenie jakim dysponuje, mamy także prawo obejrzeć gabinet i jak najbardziej powinniśmy to zrobić. Dlaczego? Pomimo tego, że depilacja laserowa jest zabiegiem dość prostym, bezpiecznym i nieinwazyjnym, a zatem i komplikacje po takim zabiegu są mało prawdopodobne, nie są jednak całkowicie wykluczone.

Prawdopodobieństwo powikłań wzrasta w chwili, gdy zatajamy pewne ważne informacje przed specjalistą bądź też w sytuacji, gdy specjalista bagatelizuje pewne kwestie tylko po to, aby dopuścić do zabiegu i tym samym zarobić. W związku z tym, zanim w ogóle udamy się do gabinetu w celu umówienia się na zabieg depilacji laserowej, warto samodzielnie dowiedzieć się czegoś na ten temat, warto sprawdzić oferty różnych gabinetów, porównać ceny, znaleźć opinie o poszczególnych gabinetach czy o konkretnych kosmetologach. Oczywiście do tego celu najlepiej wykorzystać Internet. Możemy wpisać dla przykładu frazę depilacja laserowa Kraków i następnie poświęcić chwilę czasu na przejrzenie wyników. Należy pamiętać, iż nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestię naszej urody, ale przede wszystkim zdrowia, zatem do sprawy trzeba podejść poważnie.

Na zabiegi depilacji laserowej zapraszamy do Instytutu Medycyny Estetycznej - MEDestetis

instytut medycyny estetycznej medestetis

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności