Portal dla kobiet które lubią być piękne. Znajdziesz tu informacje o pielęgnajci cery i włosów oraz opisy zabiegów medycyne estetycznej. Zapraszmy

Zapraszamy również na


ekobieta.pl Portal dla kobiet odważnych, chcących brać życie w swoje ręce. Zapraszamy do poczytania


O nas

Strona przeznaczona dla pięknych i tych, którzy pięknymi chcą być.
Na stronie można przeczytać o tym jak pielęgnować skórę, włosy, paznokcie i usta. Wiele praktycznych porad które pozwolą Ci być piękną co dzień.
redakcja@tylkopiekni.pl

Dodatkowo opisujemy zabiegi medycyny estetycznej. Jak wyglądają nowoczesne zabiegi które pozwalają cofnąć czas :)

sukienki numoco i makadamia

Psycholog i Psychiatra Lublin


Odmładzanie skóry to dla wielu kobiet podstawa dbania o swój młodzieńczy wygląd. Pod tym pojęciem kryje się mnóstwo różnorodnych technik i środków, które mają wpłynąć na piękny, estetyczny wygląd każdej kobiety. Ogromną rolę w wyglądzie naszej skóry odgrywa prawidłowa dieta, tryb życia, uprawianie sportu czy unikanie stresujących sytuacji. Dlatego sami możemy zadbać o swój młody wygląd, a na pewno wpłynąć na to, aby dłużej nie mieć przyjemności z korzystania pomocy chirurgii plastycznej.

Aby wspomóc już starzejąca się skórę, można skorzystać z usług i zabiegów oferowanych przez profesjonalne studia kosmetyczne, oferujące zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Celem ujędrnienia i wygładzenia już powstałych zmarszczek medycyna estetyczna oferuje swoim klientkom zabiegi z udziałem kwasu hialuronowego, osocza, kwasu L – polimlekowego – Sculptra, zabiegi laserowe czy też zabiegi zabiegi pelleve.

Najczęściej używanym i chwalonym zarówno przez kosmetyczki jak i pacjentki jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Jego podanie powoduje spłycenie głębokich zmarszczek lub wykonturowanie owalu twarzy. Jest on również w stanie uzupełnić ubytki w tkance wywołane powstaniem zmarszczek. Bardzo popularne są również zabiegi wykonywane z użyciem lasera. Po zabiegu laserowym osiąga się zazwyczaj najlepsze efekty poprawy jędrności skóry.

Nowością na rynku medycyny estetycznej stał się uniwersalny, amerykański system odmładzania skóry zwany zabiegiem pelleve. Jego głównym celem jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu przy pomocy radiofrekwencji. Plusem tego zabiegu jest jego bezbolesność i nieinwazyjność oraz to, że nie widać śladów stosowania jakiegokolwiek zabiegu. Dlatego też wiele kobiet stwierdza, że dla nich takie zabiegi są swoistym relaksem, a nie męczącymi zabiegami.

Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zapraszamy do Instytutu Medycyny Estetycznej - MEDestetis

© Copyright tylkopiekni.pl All Rights Reserved. -- Regulamian -- Polityka prywatności